Bez dozoru

Opravdu zasloužený úspěch sklidilo ve čtvrteční podvečer 11. prosince 1997 v Domě dětí a mládeže v Šalounově ulici derniérové představení divadelní hry s názvem Svatba v Andrthalii.
Bláznivou komedii o tom, jak se člověk boží snoubí s člověkem Darwinovým, si pro všechny příznivce dobré nálady a netradičního humoru přichystali členové studentského souboru Bez dozoru. Představení plné recese a vtipných dvojsmyslů proběhlo ve veselé atmosféře, kterou doprovázel melodický zpěv a hra na kytaru. Při této příležitosti přivítal soubor Bez dozoru svého již tisícího návštěvníka, pro kterého bylo připraveno milé překvapení, které osobně předal režisér divadla Milan D. Kocourek.
O úspěchu představení svědčil nejen bouřlivý aplaus, ale i dobrá nálada odcházejících diváků. Již nyní se můžeme těšit na další vystoupení s názvem Bublibub, které se uskuteční 19. února 1998 opět v Domě dětí a mládeže v Šalounově ulici. A o co půjde tentokrát? Podle samotných členů divadla to bude absurdně-realistická crazy komedie o čertech, kterým nic lidského není cizí.

Mgr. J. Vrbová, ředitelka DDM, Klíč, 11.11.1997