Napsali o nás

Za divadlem do Počernic

Tak říkajíc v plném proudu je již 27. ročník přehlídky amatérských divadelních souborů Divadlo v přírodě. Koná se v přírodním divadle v zahradě ZŠ ve Svépravicích (ul. Spojenců 1408 - Horní Počernice).

Bublibub

Pekelná pohádka pro dospělé o čertech, kterým nic lidského není cizí, bude druhým vystoupením tohoto mladého souboru v přírodním divadle. Snad dojem z loňské Svatby v Andrthalii nepokazí ani letošní termín - pátek 13.

OB MÚ Horní Počernice, Divadelní festival, 16.5.1997

Zdařilá veselka (ale bez svatebčanů)

Patří ke cti obce, že i další krok ke kulturnímu ozdravění se povedl. Jakkoli letáčky zvoucí k návštěvě studentského divadla Bez dozoru zdůrazňovaly ono slůvko studentské (čti mezi řádky: amatérské, velmi, velmi), myslím, že šlo o profesionálně zvládnutý kousek.

Bez dozoru

Opravdu zasloužený úspěch sklidilo ve čtvrteční podvečer 11. prosince 1997 v Domě dětí a mládeže v Šalounově ulici derniérové představení divadelní hry s názvem Svatba v Andrthalii.

Kain se ženil na berounské půdě

Studentský a divadelní klub SPgš Půda se dne 10.3. opět otevřel širší veřejnosti. V příjemném komorním prostředí vystoupil externí studentský soubor Bez dozoru s původním divadelním představením Svatba v Andrthalii.

Limonádový Joe tasil kolty v jižních Čechách

Je jich zhruba čtrnáct, plus minus. Proč zhruba, proč plus minus? Protože jejich počet neustále kolísá, přijíždějí přátelé a známí, nabírají se noví členové. Základ je však stále stejný. Tak přesně to je studentský divadelní soubor Bez dozoru z Prahy, který se vydal oblažit jižní Čechy svým amatérským ztvárněním hry Limonádový Joe.

Podzim ve Chvalské tvrzi

Na přelomu září a října uspořádal studentský divadelní spolek Bez dozoru ve svých pronajatých prostorách ve Chvalské tvrzi historicky první festival amatérského umění Podzim ve Chvaské tvrzi ´98.

Jak se hraje bez dozoru

Reportáž z prostředí našeho souboru vyšla v prvním letošním čísle časopisu VSTUP a napsal ji Jiří Černý. Byla však příliš obsáhlá na to, abychom ji zde uveřejňovali. Je proto schovaná v divadelním archivu.

Parta do deště i slunce Divadlo Bez dozoru

Reportáž o našem souboru, recenzi na premiéru hry Dokonalý blázinec aneb Strejda v akci, anketu s členy souboru i program počernické přehlídky Divadlo v přírodě ´99, to vše a ještě víc můžete díky Pepovi Meszárosovi nalézt v sedmém čísle internetového magazínu Scéna.

Jaro ve Chvalské tvrzi

O víkendu 13. a 14. května 2000 pořádal amatérská divadelní soubor Divadlo Bez dozoru již 3. ročník festivalu amatérského umění pod názve Jaro ve Chvalské tvrzi.